EXTROVERTS

Eventová agentura se zaměřením na zážitkový marketing a brand experience 
Eventy žijí dál a my také!
Trochu jinak, ale stále se soustředíme na vytváření zážitků - prostřednictvím video produkce, virtuálních a hybridních akcí. 
V posledních letech jsme realizovali mnoho online projektů a věříme, že budeme klientům přínosem i v této "dynamické" době.
 
Neváhejte se na nás obrátit pro více informací. 

NESČÍTEJTE POUZE ČÍSLA.

Počítejte

sdílení, zapojení, úsměvy, husí kůže, slzy, radost, ...

Staňte se sběratelem emocí!

254

realizovaných projektů

7

32

let na trhu

let průměrný věk v týmu

8

mezinárodních akcí v zahraničí

 
 

jak přemýšlíme

Přivádíme značky k životu vytvářením online a offline zážitků s jejich výrobky a službami.

Jsme na ulici, v obchodech, v telefonu, na autobusové zastávce nebo v metru. Jsme všude, kde to má smysl pro vaši značku a klienty!

klienti

 

co děláme

Níže naleznete hlavní oblasti event marektingu, se kterými Vám dokážeme poradit a pomoct.

Experiential

marketing

Vytváříme funkční strategie zážitkového marketingu, díky nimž se naši partneři mohou  stát jedinečnými a nezapomenutelným způsobem  se napojí na své publikum. Při jeho tvorbě nezapomíname na vaše cíle a kulturu značky. Výsledkem je zážitek na míru se značkou.

Protože push marketing již není ve hře. Značky musí vytvářet emoce. 

Eventová produkce

Někdo je dobrý v kreativě, někdo v realizaci. Jsme hrdí na to, že to co vymyslíme my nebo jiní, dokážeme také zrealizovat. Od A do Z v domácí produkční specializaci. Tímto způsobem máme kontrolu nad tím, že vše je vyráběno stejným způsobem, jak bylo vytvořeno a schváleno v konceptu. Akce nerozdělujeme na kreativní a produkční část. Je to pro nás jeden velký projekt.

Strategie a consulting

Značka by měla se svým publikem komunikovat.  A my víme jak! Ideálním řešením pro kontakt se zákazníky jsou firemní akce a jiné aktivace značky,  vyvolat v zákaznících emoce a dobrý dojem, to dělá značku silnou. Pravidelný kontakt a komunikace  se zákazníky prostřednictvím všech kanálů zajistí, že diváci nejenže dostávají důležité zprávy, ale také se s nimi ztotožňují a jednají podle nich. Pomáháme značkám při vývoji a implementaci správných strategií.

Proč značka akci pořádá? K vymyšlení konceptu potřebujeme nejprve znát cíl eventu. Strategie značky a její způsob komunikace jsou hlavní linkou pro smysluplný a funkční kreativní 

koncept. Kreativní marketingové agentury jsou často příliš vzdálené od reálné produkce akcí. Proto jsme se rozhodli pomoci značkám s kreativními koncepty BTL a event marketingu. Při jeho tvorbě nezapomínáme na vaše cíle a kulturu značky, aby byla zkušenost se značkou co nejautentičtější

Kreativní koncepty

Design stánků

Zaměřujeme se na vizuální i pocitový dojem jaký vaše značka vyvolává v zákaznících a přizpůsobíme tomu i grafický design, instalační návrh a kreativní copywriting. Zaměřujeme se na design prostoru, ve kterém se Vaše značka prezentuje. Našim cílem je navrhnout ho tak, aby design odpovídal náladě Vaší značky a vytvořil pro účastníka ten správný zážitek. Výzdoba, branding, tok lidí, zakázková výroba, aktivace na místě, to vše je podstatné.

Produkce live shows

Mnoho značek potřebuje svůj vlastní obsah při slavnostních večeřích, firemních akcích nebo setkáních. To je důvod, proč vytváříme každé představení potřebám klientů a projektovým cílům. Máme zkušenosti s choreografií, dramaturgií, scenáristikou, režií, scénografií atd. Všechny tyto disciplíny zastřešíme při přípravě show tak, aby co nejlépe  odpovídali potřebám vaší akce.

Digital

& Social

Online svět a sociální  sítě mají obrovský dopad na výsledky každé akce a jednání značky. Proto vždy připravujeme projekt včetně jeho integrace do onlinu  (web, aplikace, online registrace, e-mailový marketing) i na sociální sítě  (sociální weby, hashtagy, online zapojení). Nejen že tím zaujmeme hosty a publikum, které má tak lepší přístup k informacím, ale získáme tím i údaje o publiku, o cílové skupině a efektivního výstupy v číslech, které lze měřit jako KPI.

Video produkce

Již při plánování každé akce myslíme to, jak její přínos co nejvíce znásobit.  Možnosti šíření  v reálném životě lze znásobit online. Naopak ale ne všechno lze v online světě udělat efektivně. V každém případě si skvělé nápady zaslouží být uchovány a zapamatovány - a to je důvod, proč neprodukujeme pouze akce,  ale z každé z nich děláme videa nebo vyrábíme přímo videa k šíření online.

reference

Příklady realizovaných eventů pro některé z našich klientů

MATRIX
MILKA
L'OREAL
Matrix festival 2017
Jakože cože festival
2016, 2017
Enigma konference
MATRIX
CHANCE
KÉRASTASE
Matrix Festival 2019
#jsemchorvat
Blond Absolu Kongres
DIRECT POJIŠŤOVNA
PEPSI
MAYBELLINE
Lays na letních festivalech
Pohoda Festival
2016, 2017
Peklo v lednici

extroverti

Mohli bychom říct, že umíme všechno.

Ale to by mohl udělat každý . Podívejte se raději na námi realizované projekty dle jednotlivých kategoriích níže nebo v case studies sekce referencí 

 
 

Vyvolání emocí, to je jediná marketingová disciplína, kde se můžeme někoho skutečně dotknout. Citově i fyzicky. Nás - jako tým  Extrovertů - proto nejlépe charakterizují následující výrazy:

 

kontakt

zavolejte nebo nám napište

e-mail

Máte zájem o spolupráci o více informací?

Pište nebo volejte, budeme se těšit:

lenka@extroverts.cz

+420 776 788 266

kancelář

& social média

Extroverts s.r.o.

Drtinova 10, 4. patro

Praha 5, 150 00

Česko

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram
  • LinkedIN
  • Vimeo

fakturační údaje

Extroverts s.r.o.

Hvězdářská 512/4

Praha 5, 159 00

Česká Republika

IČ: 03118134
DIČ: CZ03118134

​Číslo účtu:

CZK: 1929320470/5500

EUR: 2101589044/2010 IBAN: CZ0820100000002101589044

Extroverts logo