top of page

MATRIX Online rebranding launch

BRIEF

Matrix chtěl představit rebranding a vysvětlit, proč a co se mění. Uspořádejte událost ve třech zemích pro co největší počet klientů a uveďte změnu pozitivním způsobem. Stream připravte tak, aby jej mohl Maďarský tým co nejsnadněji zkopírovat vlastní produkcí. Lokalizujte také mezinárodní assesty, které budou během akce prezentovány. Připravte lokální událost a focení pro přípravu lokálních assetů pro digitál. 

#virtualevents  #onlineevents #creative #digital #marketing #concepts  #onlinecontent #creation #photo #production #videoproduction #graphics #design

ŘEŠENÍ

Dodali jsme virtuální místnosti/studia na míru na základě nových guidelines značky. Stream představil nový přístup k barvám a způsobu práce s komunitou. Mysleli jsme na to, že připravujeme studio, které je snadno přizpůsobitelné maďarskému týmu, a natočili ho stejným způsobem. Studia byla dodána tak, aby se dala snadno použít pro další události. Další na seznamu byl opening, moodová videa, znělky a grafika. Vše bylo natočeno tak, aby to vypadalo jako živý přenos. Se spuštěním nové značky Matrix, bylo hodně práce na úpravě assetů od DMI. Kopírování, grafika a úpravy.

V ČÍSLECH

100%

kladných komentářů
účastníků

3

různé virtuální
místnosti

100%

dosažené KPI

3

země

bottom of page