top of page
Search

Jediná EX, kterou budeš chtít znova … aneb cesta z kanceláře do ležáckého sklepa

Ne, že by nám v žilách proudil ječmen a chmel, ale pivo máme v Extroverts moc rádi - a protože nejlepší nápady vznikají právě u piva, dali jsme piva dohromady a shodli se, že by si věhlasná česká pivní scéna zasloužila trochu “refresh”.

Nešlo o zcela nový nápad, se sládkem jsem se znali již dříve a vyrábět své vlastní pivo bylo tak trochu firemním snem, jen na něj zatím nebyl prostor. Proto jsme využili příležitosti, kterou přineslo období karantény - že měli všichni větší žízeň a my více času.

A jak nás už znáte - věříme v zážitkový marketing a brand experience - takže ingredience byly jasné - emoce, zážitky, zábava a hravý design, … prostě pivo, co má šťávu, která nám v pivním prostředí chyběla.

Výsledkem je EX beer lab, malá česká laboratoř na speciální pivo, která chce pozvednout kulturu pití piva. V první řadě svým líbivým designem a skvělou chutí, ale také objemem - naše EX pivo zakoupíte v 0,75 litrových lahvích, takže ho můžete sdílet s přáteli, ať již u Vás doma, v kavárně nebo restauraci. Není to jen o tom “jít na jedno”, je to o zážitku nejen pro oči a chuť, ale pro všechny smysly :-)!

Ne, na chmelovou brigádu jsme nemuseli, ale i tak každý z členů Extroverts týmu přispěl svým nápadem ke vzniku jednoho ze zážitkových pivních speciálů, který slibuje jiný zážitek pro jinou příležitost:

Osvěžující, letní a aromatická Ipa 13° CortEX

Lehčí, svrchně kvašená IPA typu ALE z novozélandského chmele s vůní maracuji, broskve a meruňky, doprovázená vyšší hořkostí.

Pivo pro sportovce a k pracovnímu obědu - Lehká 8° Na EX

Lehké světlé spodně kvašené pivo s příjemnou jemnou hořkou chutí a květinovým aroma, které neunaví, ale osvěží díky nižšímu obsahu alkoholu. A netěžknou po něm nohy na

kole :-)!


EXtrovert 11° - Pivo sytě zlaté barvy s příjemnou sladovou vůní a plnou chutí

Poctivý český ležák vyrobený tradičním českým dvourmutovým postupem z českého chmele. I přes tradici s výjimečnou a originální chutí!

Naše piva spojuje to, že jsou hravá, pobaví, chutnají a budete se na ně těšit. A navíc - a to protože jsou speciální/ řemeslná - jsou všechna nefiltrovaná a nepasterizovaná, takže se k zákazníkům dostávají v té nejlepší kondici.

Zatím vaříme 3 druhy, ale plánujeme další, jako třeba extra hořkou EXwife nebo EXplozi, silné pivo s výraznou chutí.

Náš EX beer sládek Daniel Müller je mistrem ve svém oboru, který pivo vaří s láskou a s nadšením.

Má za nebo zkušenosti z 8 pivovarů, 3 roky vařil pivo U Medvídků a rozjížděl výrobu piva v ruském pivovaru Craft. Ex beer vaří tradičním postupem z českých surovin, ale pro pár si odskočil až na Nový Zéland. Pivo potom kvasí v otevřených kvasných kádích a zraje v ležáckém sklepě.

Abychom potěšili naše blízké, kamarády a klienty, začal již v době karantény brázdit ulice Prahy náš EX beer kurýr který dovážel pivo až před dveře. A feedback byl skvělý! Proto vaříme dál a víc! Naše EX beer zaujalo i např. zábavní park Futurento, kde ke hře nabízí lehčí pivo, ale vyhrát se dají i další, zážitkovější druhy!


Jeden z pozitivních feedbacků na pivo EXtrovert...

A dalších EX beer nápadů máme spoustu, protože pivo spojuje a kdo neskáče není Čech!

Zatím pouze v pronajaté části pivovaru, ale pokud bude naše pivo chutnat dál, rozšíříme výrobu a začneme vařit v EX svém a rozjedeme to naplno. Piva je stále dost, takže kdykoliv s námi budete chtít na jedno, dejte vědět!


Na zdraví,


EXtroverti


39 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page